top of page

Green Forest OÜ tegeleb alates aastast 2007

ESE (endise kaubamärgiga OTTO) jäätmekonteinerite peamise maaletoojana Eestis

ESE konteinereid on pakutud Eestis alates aastast 1998 – sellega on ESE meie turul selgelt kõige pikema ajalooga jäätmemahutite tootja. Nende aastate jooksul oleme saanud kinnituse, et ESE toodetud prügikastid on meie kliimasse ja jäätmete kogumise süsteemi parim võimalik valik.

ESE prügikonteinerid on ainukesed, mida KÕIK jäätmekäitlusoperaatorid Eestis kasutavad ja on heaks kiitnud. Palun veenduge konteinerit soetadas alati, et Teie operaator seda tühjendab.

Green Forest OÜ tegeleb peamiselt hulgimüügiga, kuid meie poole võib alati pööduda ka üksiku konteineri ostusooviga või informatsiooni saamiseks meie tootevaliku kohta.

Green Foresti poolt pakutavad konteinerid on kvaliteetsed, need vastavad Eestis kasutusel olevatele haakeseadmetele (Euroopa standard EN840) ning kõik siin pakutavad ESE konteinerid vastavad Saksa kvaliteedisüsteemi RAL standarditele.  RAL kvaliteedi standart on eriti oluline meie muutlikus kliimas, kus külma ilmaga kaasneb suur kogus UV kiirgust. Kõik konteinerid on varustatud suurte (200mm ja mõnel mudelil ka 300mm) ratastega, mis teeb liigutamise võimalikult lihtsaks.

Firma OTTO on asutatud 1934 kuue venna poolt Kreuztalis Saksamaal. Aastal 2010 müüs Otto perekond firma ning samm-sammult vahetati ka turunimi ESE vastu. Aastast 2017 on ESE RPC grupi osa.

Kvaliteetne prügikast on investeering, mis teenib aastaid!

GreenForest toodete suurimad edasimüüjad

bottom of page